Cieľom dnešnej tretiackej vlastivedy bolo zdokonaľovať sa v práci s Google Maps. Čiže zdokonaľovať sa v niečom, čo si na nečisto vyskúšali na minulej hodine. Hľadali sme rôzne možnosti, ako sa z bodu A dostanú do bodu B - na mojom počítači, na interaktívnej tabuli, úplne 1x.
Dnešok sme ale nesedeli v triede, všetko teoreticky osvojené sme išli vyskúšať aj prakticky. Tak zanietene sledovali trasu k obecnému úradu, že sme zabudli aj na zatmenie slnka. Vyskúšali sme si aj vybočenie z trasy, cestu okľukou, počúvali pokyny tety navigátorky v mobile...a šťastne sme nakoniec dokázali vrátiť do školy. A to je dobre, lebo tam nás už čakal chutný obed..
M. Podolinská
01. 06. 2026 - Obecné oslavy Medzinárodného dňa detí majú svoju mnohoročnú tradíciu a od začiatku sme jeho súčasťou aj my. K plánova... >> čítaj viac
27. 05. 2026 - Aktivita s názvom „Kvety“ bola plná radosti, tvorivosti a dobrej nálady. Žiaci boli rozd... >> čítaj viac
27. 05. 2026 - Žiaci v priebehu besedy mali možnosť aktívne pracovať pod vedením pani Z. Kekeňákovéj. Tá priblížila žiakom dôležitos... >> čítaj viac
>> všetky aktuality![]() |
![]() |
zsmdl.sk