Si skvelý priateľ. Dobre vyzeráš. Vždy mi pomôžeš. Máš pekný úsmev...
Dnes si ich mohli užiť ešte o niečo viac, 24. január je Medzinárodným dňom komplimentov. Takto príjemne sa mohli cítiť a dávať si komplimenty aj žiaci našej školy. Na prvej hodine sme si vysvetlili, čo je to „KOMPLIMENT“. Týmto vyjadrením hľadali žiaci dobré vlastnosti na svojom spolužiakovi, ale aj ako vyzerá, ako sa správa. Každý si vybral svojho kamaráta, posadili sa oproti seba a vyjadrili si komplimenty. Vyvolali si úsmev na tvári a príjemný pocit z lichôtky. Aj v druhých triedach nešetrili žiaci komplimentmi. Obdarili svojich kamarátov milými slovami, alebo svojho kamaráta nakreslili. Aj my učiteľky sme dostali komplimenty od našich žiakov. Všetci sme zažili príjemný pocit zvláštnosti a dôležitosti.
T. Katreniaková
01. 06. 2026 - Obecné oslavy Medzinárodného dňa detí majú svoju mnohoročnú tradíciu a od začiatku sme jeho súčasťou aj my. K plánova... >> čítaj viac
27. 05. 2026 - Aktivita s názvom „Kvety“ bola plná radosti, tvorivosti a dobrej nálady. Žiaci boli rozd... >> čítaj viac
27. 05. 2026 - Žiaci v priebehu besedy mali možnosť aktívne pracovať pod vedením pani Z. Kekeňákovéj. Tá priblížila žiakom dôležitos... >> čítaj viac
>> všetky aktuality![]() |
![]() |
zsmdl.sk