V stredu, 25.1.2023, sme boli so žiakmi 3. a 4. ročníka na klzisku v Revúcej. Stále sme navštevovali klzisko na zimnom štadióne v Revúcej, ale tentokrát sme mali možnosť vyskúšať si umelé klzisko na ZŠ Hviezdoslavovej. Bolo to niečo nové, ale žiakom sa páčilo. Keďže niektorí boli na ľade prvýkrát, trošku sa báli, ale čoskoro sa osmelili. Najskôr sa pridržiavali mantinelu, no po pár krokoch sa pomaličky odhodlali a išli opatrne sami. Tí, menej odvážnejší, išli so mnou za ruku, pomaličky sa púšťali, ale iba v mojej blízkosti.
Žiakom sa na klzisku veľmi páčilo, aj sme si zasúťažili, zahrali sme sa a nakoniec sa všetci korčulovali bez pomoci a to bolo naším cieľom J.
A. Levešová
01. 06. 2026 - Obecné oslavy Medzinárodného dňa detí majú svoju mnohoročnú tradíciu a od začiatku sme jeho súčasťou aj my. K plánova... >> čítaj viac
27. 05. 2026 - Aktivita s názvom „Kvety“ bola plná radosti, tvorivosti a dobrej nálady. Žiaci boli rozd... >> čítaj viac
27. 05. 2026 - Žiaci v priebehu besedy mali možnosť aktívne pracovať pod vedením pani Z. Kekeňákovéj. Tá priblížila žiakom dôležitos... >> čítaj viac
>> všetky aktuality![]() |
![]() |
zsmdl.sk