Dnes sme si so žiakmi našej školy pripomenuli „Medzinárodný deň šťastia.“ Triedne učiteľky sa v triedach rozprávali so žiakmi o šťastí. Čo je to šťastie, čo ich robí šťastnými. Žiaci veľmi pekne tvorili vety o šťastí. Každý žiak považoval za šťastie niečo iné. Pre niekoho je šťastie rodina, úspech v škole, dobrá známka, priateľstvo, pre niekoho nové oblečenie, mobil, auto. Každá trieda si vytvorila plagát s odpoveďami na srdiečka, alebo na štvorlístky. Tieto plagáty si žiaci vystavili v triedach, kde si ich spoločne popozeráme.
A odpoveď na otázku „Čo je to šťastie?“ To, že urobíme šťastnými tých druhých...a na to nám často stačí len úprimný úsmev, objatie a pekné slovo.
T. Katreniaková
01. 06. 2026 - Obecné oslavy Medzinárodného dňa detí majú svoju mnohoročnú tradíciu a od začiatku sme jeho súčasťou aj my. K plánova... >> čítaj viac
27. 05. 2026 - Aktivita s názvom „Kvety“ bola plná radosti, tvorivosti a dobrej nálady. Žiaci boli rozd... >> čítaj viac
27. 05. 2026 - Žiaci v priebehu besedy mali možnosť aktívne pracovať pod vedením pani Z. Kekeňákovéj. Tá priblížila žiakom dôležitos... >> čítaj viac
>> všetky aktuality![]() |
![]() |
zsmdl.sk